Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tafarojg/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 464
خانه - tafarojgah - وب سایت تفرجگاه
 

جدید ترین موزه معرفی شده

موزه آیینه و روشنایی - یزد

 

مجموعه‌ ساختمان‌ موزه‌ قصر آيينه‌ با زيربناي‌ 837 متر مربع‌ در باغي‌ مصفا به‌ وسعت‌ 8174 متر مربع در خيابان‌ كاشاني‌ يزدي‌، واقع شده است...

جدید ترین تفرجگاه ایران

برج ساعت تبریز

 

برج ساعت شهرداری تبریز در سال ۱۳۱۴هجری شمسی در محل نوبر به دستور حاج ارفع الملک با نظارت مهندسان آلمانی به سبک بناهای کشور آلمان احداث گردیده است...

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

موناکو

شبه‌جزیره موناکو در دریای مدیترانه و در نزدیکی سواحل جنوب فرانسه واقع شده است و مساحت آن به حدود دو کیلومتر مربع می‌رسد. سرزمین موناکو حدود ۳۶هزار نفر جمعیت دارد و به خاطر وجود قوانین مالیاتی آزاد، کازینوهای متعدد و آب هوای مطبوع، به بهشت جهان‌گردان و ثروت‌مندان، معروف شده است.

پایتخت آن موناکوویل و مشهورترین شهر آن مونت‌کارلو است.

این کشور از سه طرف هم‌مرز با فرانسه و از سوی دیگر در کرانه دریای مدیترانه در راستای ریویرا یا ساحل فیروزه‌ای (کوت دازور) و در بیست کیلومتری غرب شهر نیس قرار دارد.

این کشور در سال ۱۲۹۷میلادی مستقل شد و هر سال روز ۲۷ژوئیه این روز را به عنوان روز ملی شدن کشور موناکو جشن می گیرند.زبان رسمی و مرسوم عمومی موناکو فرانسوی است.

اگر می خواهید بیشترین لذت را از این شهر ها ببرید باید در فصل پاییز و بهار به این کشور مسافرت کنید. ماه های اکتبر و آوریل از نظر آب و هوایی بهترین موقع برای سفر هستند چون آب و هوایی ملایم می توانید تجربه کنید.

موناکو از جاذبه هایی زیبا برخوردار است. باغ عجایب موناکو که نمایشگاهی از گیاهان عجیب و متنوع است از جمله این جاذبه ها است. از دیگر جاذبه های دیدنی این شهر میتوان به تجهیزات دریانوردی به نمایش درآمده در موزه اقیانوس شناسی و مجسمه های مومی موجود در موزه مومی شاهزادگان موناکو اشاره کرد.

 

تصاویری از موناکو

 

 موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

 

موناکو

 

موناکو

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صفحه موناکو با کلید واژه های موناکو، مکانهای دیدنی موناکو، گردشگری جهان ، گردشگری در موناکو در سایت تفرجگاه برچسب خورده است.

جدید ترین جاذبه طبیعت گردی

چشمه آب گرم و سرد مرتضی علی

 

چشمه آب گرم مرتضی علی طبس از مناطق طبیعی است كه با داشتن چشمه‌های آب درمانی به لحاظ توریست درمانی مورد توجه ویژه‌است ...

 

 

 

داستان کتاب بازمانده روز داستان مردی است بنام استیونز که بیش از سی سال در خانه یکی از اشراف انگلستان بنام لرد دارلینگتن سرپیشخدمت (باتلر) بوده است و اکنون بساط آن خانه برچیده شده و دارد خاطراتش را بصورت یادداشتهایی در یک سفر شش روزه بیان میکند.

جدیدترین مکان دیدنی اضافه شده

موناکو

 

شبه‌جزیره موناکو در دریای مدیترانه و در نزدیکی سواحل جنوب فرانسه واقع شده است ...

جدیدترین کتاب اضافه شده

کتاب بازمانده روز

خوراک های ایرانی

Shishlik

صنایع دستی ایرانی

farsh

رویدادهای سنتی

yalda - یلدا

 

ارتباط با بخش گردشگری :

turism@tafarojgah.com

ارتباط با بخش معرفی کناب :

bookintro@tafarojgah.com

جهت ارتباط با سایت :

info@tafarojgah.com