1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

 

 وب سایت تفرجگاه شامل چند بخش مجزاست. بخش گردشگری به معرفی مکان های تاریخی ، طبیعت زیبا و دیدنی ، زیارتگاه ها ، پارک ها و جنگل ها و موزه ها و ... می پردازد. این بخش در حال حاضر در حال توسعه است و مناطق جدید به آن اضافه می شود.در صورت تمایل اگر یک جای دیدنی، اثر باستانی و تاریخی، تفریحگاه، مکان مقدس و زیارتگاه، جاذبه گردشگری و... می شناسید که فکر می کنید خوب است دیگران هم با آن آشنا شوند، آن را برای ما ارسال نمایید تا با نام شما در سایت معرفی شود

در بخش کتاب ، 1001 کتاب که پیش از مرگ باید خواند معرفی شده اند و در بخش معرفی کتاب ، خلاصه ای از داستان کتاب های معروف ودر صورت امکان لینک دانلود کتاب قرار داده شده است.این بخش در حال توسعه می باشد ، شما هم میتوانید کتاب مورد علاقه خود را برای ما ارسال نمایید تا در سایت معرفی کنیم.

چنانچه درباره هر موضوعی، از قبیل اشکالات مختلف در سایت، داشتن سوال درباره کار با سایت، پیشنهاد برای اضافه کردن امکانات جدید، پیشنهاد برای تغییر در ظاهر و نحوه کار سایت، گزارش نقض قوانین حقوق مولفین و مصنفین، گزارش وجود محتوای مجرمانه، و یا هر موضوع دیگری، نظری دارید ، می توانید با ما تماس بگیرید.

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

کانال تلگرام تفرجگاه

مسیر سایت

 

طراحی و توسعه وب سایت

همگام با متد روز و سليقه شما

9374013949

 

ارتباط با بخش گردشگری :

turism@tafarojgah.com

ارتباط با بخش معرفی کناب :

bookintro@tafarojgah.com

جهت ارتباط با سایت :

info@tafarojgah.com