Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tafarojg/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 464
کیش - tafarojgah - وب سایت تفرجگاه
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

معرفی کیش

 

جزیره کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است. سالانه حدود یک میلیون گردشگر از جزیره کیش دیدن می کنند.

جزیره کیش پوشیده از درختان نخل،کهور،کنا و اکالیپتوس و ... همانند هر جزیره دیگری دارای آب و هوای ساحلی و شرجی بوده و بیشترین بارندگی را در فصل زمستان دارد.

از زیبایی ها و نکات منحصر به فرد و جالب جزیره کیش سواحل آن است که جنس خاک آن مرجانی میباشد.

در ساحل آرام جزیره کیش بر خلاف سواحل دیگر جهان میتوان از نمایش فردی و اجتماعی ماهی های رنگارنگ بهره برد و به تماشا نشست.این سواحل عاری از هرگونه موجود آزار دهنده است .

کیش  دارای جاذبه های گردشگری،تاریخی و تفریحات مختلف و زیبا میباشد که از جمله آنها میتوان به آب انبار سنتی،پارک دلفین،اسکله بزرگ کیش،شهر زیر زمینی کیش،پیست باگی،کشتی یونانی و شهر باستانی حریره وجت اسکی ، پاراسل و .... اشاره کرد.کیش  دارای مراکز خرید و هتلهای مجلل میباشد.

 

رستوران کیش

 

 

مرکز خرید- کیش

 

 

جت اسکی - کیش

جهت انتخاب مکان مورد نظر از منو  مکانهای دیدنی را انتخاب نمایید.

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

اگر یک جای دیدنی، اثر باستانی و تاریخی، تفریحگاه، مکان مقدس و زیارتگاه، جاذبه گردشگری و... در کیش می شناسید که فکر می کنید خوب است دیگران هم با آن آشنا شوند، همین حالا برای معرفی آن  دانسته ها، تجربه ها، خاطرات و تصاویر خود از آن جای دیدنی، اثر باستانی و تاریخی، تفریحگاه، مکان مقدس و زیارتگاه، جاذبه گردشگری و... را برای ما ارسال نمایید تا با نام خود شما در سایت تفرجگاه با دیگران به اشتراک گذاشته شود.

 

ارتباط با بخش گردشگری :

turism@tafarojgah.com

ارتباط با بخش معرفی کناب :

bookintro@tafarojgah.com

جهت ارتباط با سایت :

info@tafarojgah.com