Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tafarojg/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 464
موناکو - tafarojgah - وب سایت تفرجگاه
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

موناکو

شبه‌جزیره موناکو در دریای مدیترانه و در نزدیکی سواحل جنوب فرانسه واقع شده است و مساحت آن به حدود دو کیلومتر مربع می‌رسد. سرزمین موناکو حدود ۳۶هزار نفر جمعیت دارد و به خاطر وجود قوانین مالیاتی آزاد، کازینوهای متعدد و آب هوای مطبوع، به بهشت جهان‌گردان و ثروت‌مندان، معروف شده است.

پایتخت آن موناکوویل و مشهورترین شهر آن مونت‌کارلو است.

این کشور از سه طرف هم‌مرز با فرانسه و از سوی دیگر در کرانه دریای مدیترانه در راستای ریویرا یا ساحل فیروزه‌ای (کوت دازور) و در بیست کیلومتری غرب شهر نیس قرار دارد.

این کشور در سال ۱۲۹۷میلادی مستقل شد و هر سال روز ۲۷ژوئیه این روز را به عنوان روز ملی شدن کشور موناکو جشن می گیرند.زبان رسمی و مرسوم عمومی موناکو فرانسوی است.

اگر می خواهید بیشترین لذت را از این شهر ها ببرید باید در فصل پاییز و بهار به این کشور مسافرت کنید. ماه های اکتبر و آوریل از نظر آب و هوایی بهترین موقع برای سفر هستند چون آب و هوایی ملایم می توانید تجربه کنید.

موناکو از جاذبه هایی زیبا برخوردار است. باغ عجایب موناکو که نمایشگاهی از گیاهان عجیب و متنوع است از جمله این جاذبه ها است. از دیگر جاذبه های دیدنی این شهر میتوان به تجهیزات دریانوردی به نمایش درآمده در موزه اقیانوس شناسی و مجسمه های مومی موجود در موزه مومی شاهزادگان موناکو اشاره کرد.

 

تصاویری از موناکو

 

 موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

موناکو

 

 

موناکو

 

موناکو

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صفحه موناکو با کلید واژه های موناکو، مکانهای دیدنی موناکو، گردشگری جهان ، گردشگری در موناکو در سایت تفرجگاه برچسب خورده است.

کانال تلگرام تفرجگاه

مسیر سایت

 

طراحی و توسعه وب سایت

همگام با متد روز و سليقه شما

9374013949

 

ارتباط با بخش گردشگری :

turism@tafarojgah.com

ارتباط با بخش معرفی کناب :

bookintro@tafarojgah.com

جهت ارتباط با سایت :

info@tafarojgah.com