Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tafarojg/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 464
بوستان آب و آتش - tafarojgah - وب سایت تفرجگاه
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

 

 

 

 

 

بوستان آب و آتش

بوستان آب و آتش یکی از بوستانهای متفاوت شهر تهران با  مساحت 24 هزار مترمربع در تیرماه 1388 افتتاح شد.

بوستان آب و آتش یا بوستان حضرت ابراهیم (ع) دارای تجهیزاتی مانند چهار برج آتش، آب نما،فضای بازی با آب، چادری ۷۰۰ متری با روی گردان ۳۷۰ نفری، پل ابریشم، لانه کبوتر، کالسکه رانی، فانوس دریایی، آلاچیق،... و محیط سبز است که آنرا از سایر بوستانهای تهران متمایز کرده است.

از سمت بزرگراه حقانی یا خیابان دیدار جنوبی که به پارک برسید با برج های آتش مواجه می شوید. از غروب هر نیم ساعت یکبار آتش از دهانه های آن چهار برج شعله می کشد.

 بوستان آب و آتش دارای 2 در ورودی نیز هست که یکی از اتوبان شهید حقانی و دیگری از کوچه کنار بوستان؛ در ضلع غربی آن که دالانی با سقفی چوبی است و در تابستان با گل و گیاه پوشیده می شود وبسیار زیبا و دلنشین است.

 

آدرس بوستان آب و آتش

 

بوستان حضرت ابراهیم (ع) در شمال مجموعه تفریحی اراضی عباس آباد تهران قرار گرفته است. بوستان آب و آتش در میدان ونک، اتوبان شهید حقانی، بعد از چهار راه جهان کودک، دست راست، جنب اتوبان. در اولین کوچه بعد از چهارراه جهان کودک راه دارد که آخر آن خیابان پارکینگ مخصوص پارک نیز در نظر گرفته شده است.

 

تصاویر بوستان آب و آتش

 بوستان آب و آتش

بوستان آب و آتش

بوستان آب و آتش

بوستان آب و آتش

بوستان آب و آتش

بوستان آب و آتش

بوستان آب و آتش

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صفحه بوستان آب و آتش - حضرت ابراهیم (ع) به عنوان یک مکان تفریحی درشهرتهران،استان تهران،کشورایران،ثبت شده است.

صفحه بوستان آب و آتش - حضرت ابراهیم (ع) با کلید واژه های  بوستان آب و آتش - حضرت ابراهیم (ع) ، مکانهای دیدنی تهران ، گردشگری ایران ، دیدنی های استان تهران ، پارک های تهران در سایت تفرجگاه برچسب خورده است.

ارتباط با بخش گردشگری :

turism@tafarojgah.com

ارتباط با بخش معرفی کناب :

bookintro@tafarojgah.com

جهت ارتباط با سایت :

info@tafarojgah.com